İletişim Hattı +90 (286) 212 07 66
Tüm Haberler

Export Akademi

  • 27.05.2024
  • canakkaletb
Sayın Üyelerimiz,
Değerli Girişimcilerimiz,

Ticaret Bakanlığı’nın ilgi yazısına istinaden Birliğimizden aldığımız yazıda, ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve yeni iş bağlantıları kurma ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla projeler yürütülmekte olduğu ve kamu ve özel sektör iş birliği ile Export Akademi-Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı'nın hayata geçirildiği belirtilmiştir.
Yazıda devamla, ekte sunulan programda yer alan konu başlıklarında 5 Haziran 2024 tarihinde İstanbul'da bir eğitim düzenleneceği bildirilerek, başta kadın ve genç girişimciler olmak üzere tüm iş çevrelerinin katılımına açık olacağı belirtilmiştir.
2024 yılının üçüncü Export Akademi programı İstanbul’da 5 Haziran 2024 tarihinde Dış Ticaret Kompleksi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olup, özellikle e-ihracat/e-ticaret konularına ilgi duyan, bu alanlarda gelişime açık, motivasyonu yüksek girişimciler başta olmak üzere ilgililerin programa dahil edilmesi önem arz etmektedir
Programa katılım ücretsiz olup, katılım sağlamak isteyenlerin 3 Haziran 2024 tarihi saat 17.00’ye kadar https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/Ihracat kayıt linkinden başvuru yapmaları gerekmektedir.
Bilgilerinize duyurulur.
Çanakkale Ticaret Borsası
  • Export Akademi
  • Export Akademi

Çanakkale Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç