İletişim Hattı +90 (286) 212 07 66
Tüm Haberler

BAŞKANLARDAN, ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET

  • 15.05.2024
  • canakkaletb
Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin, Çanakkale Arı Yetiştiricileri Birlik Başkanı Cahit İleri, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru, Meclis Üyesi Sinan Yücel ve Genel Sekreter Sevcan Elver, Çanakkale Ak Parti Milletvekili Ayhan Gider’e ve İyi Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’a ziyarette bulundular.
Ticaret Borsası Heyeti ile bir süre görüşen Çanakkale Milletvekilleri Ayhan Gider ve Rıdvan Uz nazik ziyaretlerinden dolayı Borsa Heyetine teşekkürlerini sundu.
Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz gerçekleşen ziyarete ilişkin şunları belirtti; Bugün Ak Parti Çanakkale Milletvekilimiz Ayhan Gider’e ve İyi Parti Çanakkale Milletvekilimiz Rıdvan Uz’a, TOBB Genel Kurulumuz öncesinde ziyaret gerçekleştirdik. Kendileri her zamanki gibi bizleri Millet Meclisimizde sıcak ev sahipliği ile ağırladı. Sayın Vekillerimiz ile üyelerimizin taleplerine ve sorunlarına ilişkin görüşmeler gerçekleştirdik. İlimizde tarım sektörünü ileriye taşıyacak projeler için istişarelerde bulunduk. Kurumumuzun ve bizlerin her daim yanında yer alan, bizlere destek sağlayan Değerli Vekillerimize Heyetim adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.
  • BAŞKANLARDAN, ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET
  • BAŞKANLARDAN, ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET
  • BAŞKANLARDAN, ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET
  • BAŞKANLARDAN, ÇANAKKALE MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET

Çanakkale Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç