İletişim Hattı +90 (286) 212 07 66
Tüm Haberler

BAŞKANLARDAN, TARIM KREDİ HOLDİNG YÖNETİM VE İCRA KURULU ÜYESİ YILMAZ BADEMLİ’YE ZİYARETBAŞKANLARDAN, TARIM KREDİ HOLDİNG YÖNETİM VE İCRA KURULU ÜYESİ YILMAZ BADEMLİ’YE ZİYARET

  • 15.05.2024
  • canakkaletb
Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin, Çanakkale Arı Yetiştiriciler Birliği Başkanı Cahit İleri, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emrah Kuru, Meclis Üyesi Sinan Yücel ve Genel Sekreter Sevcan Elver, Tarım Kredi Holding Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Yılmaz Bademli’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Türkiye Ürün Alım Müdürü Tuğrul Arslan da yer aldı.
Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Çanakkale Arı Yetiştiriciler Birliğinin üretmiş olduğu Arıburnu marka balların Tarım Kredi Marketlerde yer alması hususunda görüşmeler gerçekleştirildi.
Ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, “Bugün Tarım Kredi Holding Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Yılmaz Beyi ziyaret ettik. İlimizde 800'den fazla bitki florası bulunan bölgede 70 şifalı endemik bitkinin 32'sinin yetiştiği Kaz Dağları’nda kaliteli eşsiz balların üretimi sağlanıyor. Çanakkale’de 650 üretici, 84 bin arı kovanı ile yaklaşık 1800 ton bal üretimi gerçekleştiriyor. Bu hususa kendilerine bilgiler verdik. Borsamızın üyesi olan Çanakkale Arı Yetiştiriciliği Birliğimizin ürettiği Arıburnu markasının önümüzdeki günlerde Tarım Kredi Marketlerde yer alması ile ilgili taleplerimizi ilettik. Nazik ev sahipliği için kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.
  • BAŞKANLARDAN, TARIM KREDİ HOLDİNG YÖNETİM VE İCRA KURULU ÜYESİ YILMAZ BADEMLİ’YE ZİYARETBAŞKANLARDAN, TARIM KREDİ HOLDİNG YÖNETİM VE İCRA KURULU ÜYESİ YILMAZ BADEMLİ’YE ZİYARET

Çanakkale Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç