İletişim Hattı +90 (286) 212 07 66
Tüm Haberler

Türkiye Ürün İhtisas Borsası Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) Piyasası Seminer Daveti

  • 15.04.2024
  • canakkaletb
Sayın Üyemiz,

Türkiye Ürün İhtisas Borsası Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) Piyasası bu ay “Tarımın ve Kırsalın Geleceği için Yeni Nesil Kırsal Kalkınma Paradigmasına Geçiş” konulu semineri 17 Nisan Çarşamba günü saat 14.00-15.00 arasında, Zoom üzerinden çevrimiçi ve TÜRİB YouTube kanalı üzerinden https://bit.ly/3I9Ujsz canlı yayımlanarak yapılacaktır.

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümünden Prof. Dr. Bülent GÜLÇUBUK’un konuşmacı olarak yer aldığı seminere katılımlarınızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

Çanakkale Ticaret Borsası
Genel Sekreterliği


Not:
▪ Seminerler, her ayın 3. Çarşambası saat 14.00-15.00 arasında, Zoom üzerinden çevrimiçi ve TÜRİB YouTube kanalı üzerinden https://bit.ly/3I9Ujsz canlı yayımlanarak yapılmaktadır.
▪ Seminer genel katılıma açıktır, katılım ücretsizdir.
▪ Zoom üzerinden katılmak isteyenlerin https://bit.ly/3IbhBhz adresinden “İletişim Formu” nu tıkladıktan sonra, “Konu” olarak “1.9 ELÜS İşlemleri – Diğer” seçeneğini seçerek kayıt olmaları durumunda, Seminer öncesi erişim kısa yol bağlantısı formda belirtilen e-posta adresine iletilecektir.
  • Türkiye Ürün İhtisas Borsası Elektronik Ürün Senedi (ELÜS) Piyasası Seminer Daveti

Çanakkale Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç