İletişim Hattı +90 (286) 212 07 66
Tüm Haberler

YÜKSEKOVA TSO'DAN, ÇANAKKALE TİCARET BORSASINA ZİYARET

  • 29.03.2024
  • canakkaletb
Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özdemir, Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Yıldırım, Yüksekova’da faaliyet gösteren iş insanları Baskın Süt ve Süt ürünleri Sahibi Necip Baskın ve Tuna Tarım Firma Sahibi Naci Tuna Çanakkale Ticaret Borsasını ziyaret etti.
Çanakkale Ticaret Borsasında gerçekleştirilen ziyarette Başkan yardımcısı Sinan Erdoğan, Genel Sekreter Sevcan Elver ev sahipliğinde bulundu. Ziyarette Yasemin Kökay’da yer aldı.
Borsa Başkan yardımcısı Sinan Erdoğan nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çanakkale Ticaret Borsası’nın faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Çanakkale ve Yüksekova arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve ortak gerçekleştirilebilecek çalışmalar müzakere edildi.
Başkan Yardımcısı Sinan Erdoğan ayrıca sporun insanlar arasındaki kardeşlik, birlik ve beraberlik duygusunun pekişmesine neden olduğunu vurgulayarak 30 Mart’ta oynanacak olan Çanakkale ve Yüksekova kadın futbol takımlarının karşılaşmasında her iki takımada başarılar diledi.
  • YÜKSEKOVA TSO'DAN, ÇANAKKALE TİCARET BORSASINA ZİYARET
  • YÜKSEKOVA TSO'DAN, ÇANAKKALE TİCARET BORSASINA ZİYARET

Çanakkale Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç