İletişim Hattı +90 (286) 212 07 66
Tüm Haberler

İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı

  • 15.11.2023
  • canakkaletb
Sayın Üyemiz;

Bakanlığımızca 21-22-23 Kasım 2023 tarihlerinde “Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı” görselde verilen program akışı kapsamında çevrimiçi olarak düzenlenecektir.
Programa katılım ücretsiz olup kontenjan 1000 kişi ile sınırlıdır. Katılım sağlayabilmek için https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/ adresindeki bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ayrıca aynı mail adresi ile farklı kişilerin başvuru yapmaması önem arz etmektedir. Mail adreslerinde sorun olması durumunda bağlantı linki katılımcılara iletilememektedir.

Eğitim programının sonunda zoom üzerinden on sorudan oluşacak çoktan seçmeli bir sınav gerçekleştirilecek olup sınavda en az yüzde elli başarı gösteren katılımcılara dijital Başarı Belgesi gönderilecektir. Belgelerinin hatasız gönderilebilmesi adına, bağlantı linkine giriş yaparken istenilen bilgilerin doğruluğu önem arz etmektedir.

Bir sonraki çevrimiçi eğitim 5-6-7 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Çanakkale Ticaret Borsası
  • İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı
  • İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı
  • İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı

Çanakkale Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç