İletişim Hattı +90 (286) 212 07 66
Tüm Haberler

ÇANAKKALE OLARAK BU YIL DA MARKALARIMIZ İLE YÖREX’TEYİZ…

  • 05.10.2023
  • canakkaletb
Değerli Üyemiz;
“Antalya YÖREX 12.Yöresel Ürünler Fuarı” 2-5 Kasım 2023 tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezi'nde düzenlenecektir.
YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı, üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri gıda ürünleri, el sanatı ve sanayi ürünlerini ulusal ve küresel ölçekte tanıtmak amacıyla her yıl düzenlenmektedir.

Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm renkleri ile yöresel zenginliklerini bir arada barındıran, her yıl yükselen bir ivmeyle gelişen YÖREX’e üyelerimiz ile birlikte markalarımızın tanıtımında büyük katkı sağladığını düşüncesi ile başlangıcından bu yana her yıl katılmaktayız.

Bu düşünceler doğrultusunda Çanakkale Ticaret Borsası ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında ve Ezine Peynirciler Derneği ve üyelerimizin işbirliğinde YÖREX 12. Yöresel Ürünler Fuarına katılım sağlıyoruz.

Fuar merkezinde yer alan TOBB standında gerçekleştirilecek olan B2B eşleştirme programına katılmak isteyen üyelerimizin https://yorex.com.tr/b2b/ yer alan başvuru formunu doldurması gerekmektedir.

Çanakkale markalarımızın en güzel şekilde tanıtımını yapmak ve fuara en iyi şekilde hazırlık yapabilmemiz için Oda ve Borsa standımızda yer almak isteyen üyelerimizin 9 Ekim 2023 mesai bitimine kadar bizlerle iletişime geçmesi önemle rica olunur.

Çanakkale Ticaret Borsası
Tel: 0286 212 0766-16
E-mail: canakkaletb@tobb.org.tr
  • ÇANAKKALE OLARAK BU YIL DA MARKALARIMIZ İLE YÖREX’TEYİZ…

Çanakkale Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç